SOUTĚŽ o dětskou hru TICKET TO RIDE Junior - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dětskou hru TICKET TO RIDE Junior - www.chrudimka.cz

Desková hra Ticket to Ride Junior je dokonalým úvodem do série Ticket to Rideher. Je upravena pro mladší hráče kteří se ji snadno naučí.

Hráči sbírají karty vlaků zabírají železniční tratě na mapě snaží se spojit města zobrazená na jejich jízdenkách a dosáhnout tak vítězství.

Herní deska zobrazuje mapu Evropy s vybranými městy která jsou spojena barevnými cestami. Každý hráč začíná se čtyřmi barevnými kartami vlaků v ruce a dvěma jízdenkami. Každá jízdenka zobrazuje dvě města přičemž hráči se snaží propojit tato dvě města postavením železniční tratě z plastových vláčků čímž dokončí úkol zadaný jejich jízdenkou.

Hráč který je na řadě si buď vezme dvě karty z balíčku vlaků nebo zahraje karty vlaků z ruky aby zabral železniční trať mezi dvěma městy. Pro tuto druhou možnost je potřeba mít karty které odpovídají barvě a počtu políček na této trase např. dvě žluté karty pro žlutou trasu která je o délce dvou políček. Propojí-li hráč svými plastovými vlaky dvě města zobrazená na jízdence splnil úkol. Odkryje spoluhráčům zadání dané jízdenky umístí ji lícem nahoru a vezme novou jízdenku z vrchu balíčku jízdenek. Pokud hráč ví že nebude moci danou jízdenku získat protože např. ostatní hráči blokují jeho trasu může ji odhodit a vzít si z vrchu balíčku jízdenek novou.

Tak nastupte do vlaku a vydejte se na své vlastní železniční dobrodružství!

Chcete-li vyhrát dětskou hru TICKET TO RIDE Junior odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 6.9.2017

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Velmi osobní kniha o zdraví - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o knihu BUBNY PODZIMU - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Příšerné tchyně - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace