SOUTĚŽ o vstupenky na CHOLTICKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na CHOLTICKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI - www.chrudimka.cz

I v roce 2017 připravujeme Choltické pivní slavnosti které pořádá nezisková organizace Přátelé dobrého piva Čech a Moravy z.ú. ve spolupráci s agenturou FESTING Hradec Králové a Zámkem Choltice v areálu zámku. Po dva roky jsme zahajovali prázdniny v letošním roce jsme se rozhodli ke změně termínu a prázdniny zakončit. Důvodem je „nepříznivé' počasí po oba dva roky na začátku prázdnin tedy přesněji řečeno tropická vedra která dle našich informací odradila spoustu návštěvníků. Proto jsme letošní Choltické pivní slavnosti přesunuli na poslední sobotu v srpnu 26. srpna 2017.

Začátek Choltických pivních slavností je naplánován stejně jako v loňském roce na 1300 hodin. Vchod do areálu bude možný od 1230 hodin konec předpokládáme předběžně ve 2200 hodin. Součástí letošních Choltických pivních slavností bude i Hradozámecká noc což je celorepublikový projekt zaměřený na noční speciální prohlídky památkových objektů. Zámek Choltice je do tohoto projektu zapojen již 5. rokem.

Opět se chceme zaměřit zejména na prezentaci regionálních a malých pivovarů a jejich produktů. Nedílnou součástí Choltických pivních slavností bude samozřejmě bohaté občerstvení a různorodý doprovodný program v podobě kulturních vystoupení a nabídky řemeslných výrobků. Doprovodný program bude připraven i pro děti aby si akci po svém užila celá rodina.

Součástí akce bude i zastávka roadshow Regionální potraviny Pardubického kraje kde bude k ochutnávce připraveno všech 8 vítězných výrobků pro letošní rok.

Choltické pivní slavnosti jsou ve své podstatě pojaty jako „festival piva'. Půjde především o ochutnávku piv a pivních speciálů a seznámení veřejnosti s „pivními lahůdkami'.

Kompletní program a další informace naleznete na www.cholticke-pivni-slavnosti.cz.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na CHOLTICKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Výhry: 3x 2 vstupenky na CHOLTICKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI

 

Datum ukončení soutěže: 22.8.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Velmi osobní kniha o zdraví - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o knihu BUBNY PODZIMU - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Příšerné tchyně - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace