SOUTĚŽ o knihu Patria Hartla - Malý pražský erotikon - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Patria Hartla - Malý pražský erotikon - www.chrudimka.cz

MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla jehož literární prvotina PRVOK ŠAMPÓN TEČKA a KAREL se těší velkému zájmu čtenářů. Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nádhledu a smyslu pro humor určený i těm kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví.

Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky ve kterých bydlí rodiny jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy. Honza cítí pokušení ale protože si nechce komplikovat život snaží se mu odolat. Marta přestože je vdaná občas neodolá a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně Petra má zábrany Tomáš je až příliš velký romantik Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji než všichni předchozí dohromady aby se necítila sama.

MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je zábavným obrazem jejich intimního života který líčí jejich touhy okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový. Takto knihu čtenářům doporučuje herečka IVANA CHÝLKOVÁ: „Napínavá vzrušující dojemná zábavná překvapivá knížka! A to tak že chvílemi zapomenete i na sebe sama... Nutno ji mít doma!!

Chcete-li vyhrát knihu Patria Hartla - Malý pražský erotikon odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

 

Datum ukončení soutěže: 27.8.2017

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Velmi osobní kniha o zdraví - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o knihu BUBNY PODZIMU - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Příšerné tchyně - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace