SOUTĚŽ o vstupenky na LÉTOFEST v Pardubicích - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na LÉTOFEST v Pardubicích - www.chrudimka.cz

15. července 2017 Pardubice - Hipodrom

Tour osmi koncertů napříč Českou republikou která zabaví celou rodinu. To je LétoFest který v letošním roce zavítá i na pardubické závodiště. LétoFest nabídne program na celé sobotní odpoledne který bude plný československých hvězd. K tomu nebude chybět ani doprovodný program dětské odpoledne a další.

LÉTOFEST to je tour osmi letních festivalů které zasáhnou celou Českou republiku a nabídnou program na celé sobotní odpoledne.

Areál festivalů se otvírá hned po poledni a první kapela odstartuje vystoupení ve 13 hodin. Hudební produkce pak bude pokračovat do půlnoci a vystřídají se zde hvězdy československého nebe jako např. Wanastowi Vjecy Marek Ztracený nebo třeba Ewa Farna.

To vše bude doplněno i o bohatý doprovodný program. Návštěvníci budou mít možnost zúčastnit se grilovací soutěže. Každý soutěžící dostane ingredience a jeho úkolem bude předvést své grilovací umění. Grilovat se bude na top plynových grilech a nejlepší grilmastři budou obdarováni cenami.

Další na koho v rámci festivalu nezapomínáme jsou děti. Věnujeme jim bohatý program v podobě dílniček a soutěží i drobných sportovních aktivit. Chybět nebudou i promostánky partnerů které nabídnou kromě své prezentace i další různé aktivity jako je třeba fotokoutek a další.

LÉTOFEST 2017 je startovací tour kterou bychom chtěli začít tradici a nechat tak vyrůst nové letní festivaly. Tajemstvím není že již plánujeme ročník 2018 který bude o dost více ambiciózní. Půjde už o dvoudenní festivaly ve stejných lokalitách opět během letních měsíců.

To bude stát za to!

Line up:

13.00 - 14.00 Slza
14.45 - 16.00 Marek Ztracený
16.45 - 18.00 Michal Hrůza
18.45 - 20.00 Ewa Farna
20.45 - 22.00 Čechomor - official
22.45 - 00.00 WANASTOWI VJECY OFFICIAL

Chcete-li vyhrát vstupenky na LÉTOFEST v Pardubicích odpovězte e-mailem na soutěžní všechny otázky a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

 

Datum ukončení soutěže: 10.7.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky na FESTIVAL FANTAZIE 2018 - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři audioknihy Nebudete se bát ničeho zlého - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace