SOUTĚŽ o vstupenky na festival dobré nálady BENÁTSKÁ! - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na festival dobré nálady BENÁTSKÁ! - www.chrudimka.cz

Již 25. ročník festivalu Benátská noc ve dnech 27. - 30. 7. 2017 přinese kromě vystoupení hudebních hvězd i doprovodný program ze kterého si vybere každý návštěvník festivalu.
Jeden z největších českých festivalů Benátská! se letos odehraje od 27. do 30. července ve sportovním areálu v libereckém Vesci. Benátská! zachová tři scény. Jedna z nich bude nově dramaturgicky věnovaná klubovým kapelám. V roce 2015 zaznamenal festival výrazný přírůstek mladších návštěvníků jedna scéna bude věnována právě jim. Představí průřez toho nejlepšího ze současné mladé scény.

Již šestým rokem se festival Benátská bude odehrávat ve Vesci u Liberce. Příznivá poloha areálu umožňuje dobrou dopravní dostupnost komfortní zázemí a případná nepřízeň počasí nemá žádný vliv na program.

Za 25 let se může festival pochlubit pozoruhodným výčtem známých hvězd které na ní vystoupily. Program letos zachová i velmi úspěšnou novinku z loňského roku a v sobotu vyčlení stage České televize pro dramaturgii zaměřenou na mladší fanoušky. Právě ta loni zaznamenala rekordní nárůst mladých návštěvníků. Generaci youtuberů zastoupí Jakub Děkan a Band Lipo Nebe Voxel Sebastian Pavel Callta či Paulie Garand. Vyvrcholením bude jistě vystoupení Marpa který před nedávnem vyprodal Fórum Karlín. Další rocková jména zastoupí například Škwor Alkehol Törr Harlej Doga Doctor PP nebo Walda Gang. Po několika letech se na festival vrátí i Aleš Brichta. Paľo Habera na Benátskou dorazí podruhé.

Mezi účinkujícími bude letos i legendární britská skupina Status Quo která zahraje fanouškům největší hity ze své téměř padesátileté kariéry. Návštěvníci koncertu se tak pravděpodobně dočkají hitů jako Rockin All Over The World Caroline Down Down Again And Again či Whatever You Want. Určitě nebude chybět jejich nejúspěšnější a v rádiích stále hraná píseň In The Army Now.

O tom že pořadatelé dbají také na čistotu areálu během festivalu svědčí i to že v posledních letech pravidelně získávají ocenění Čistý festival. Fanoušci oceňují také krásné okolí s výraznou siluetou Ještědu a rozsáhlé možnosti dostupného ubytování v Liberci a okolí.

Chcete-li vyhrát vstupenky na festival dobré nálady BENÁTSKÁ! odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

 

Datum ukončení soutěže: 26.6.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Na pigmentové skvrny musíte chytře! - www.zenyprozeny.cz
Velká 14denní soutěž o tekutý Kolagen EkoMedica pro lepší pohyb a hezčí pleť - www.chytrazena.cz
Soutěž o rodinné vstupenky do parku Mirakulum - www.chytrazena.cz
Soutěž o knižní novinku Oficiální historie mistrovství světa ve fotbale FIFA - www.chytrazena.cz
Soutěž o jedinečné voděodolné řasenky 7DAYS WATERPROOF - www.chytrazena.cz
Soutěžte o výbavu do letní lékárničky pro urychlení hojení - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na LÉTOFEST do Pardubic - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři audioknihy Jedna želva za druhou - www.klubknihomolu.cz
VYHRAJTE VÝPŮJČKU VOZU Z KODECARU NA VÍKEND! - www.kodecar.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace